Pėrkthime zyrtare - Shqip - Gjermanisht

Mirėsevini!

Qė nga viti 1992 kam pėrvojė dhe punoj si pėrkthyes i gjuhės shqipe. Ju ofroj pėrkthime tė sakta, cilėsore, me ēmime tė volitshme si dhe shėrbime tė shpejta dhe profesionale. Si pėrkthyes me betim dhe i autorizuar nga gjykata, pėrkthimet e mia tė vulosura dhe tė nėnshkruara nga unė janė zyrtare dhe tė pranuara nė tė gjitha vendet gjermanofolėse (Gjermani, Austri dhe Zvicer), si dhe nė Shqiperi, Kosovė dhe nė Maqedoni.

Pėr studentėt dhe pensionistėt ofroj pėrkthime dhe shėrbime me ēmime mė tė volitshme dhe tė arsyeshme.

Me respekt

Florim Asani

0173 / 417 25 02

AGB - Disclaimer - Impressum
Copyright © 2011 by Isa Kuyumcu. Alle Rechte vorbehalten.